Aralık 19, 2011

Yakın Arkadaşın Aslı, Part I

Sonra punduna getirip Aslı’yı sikmeyi bir köşeye yazmıştım ki, ikinci kez “Hayatta seni kıskanmayacağım tek kadın Aslı” dediğinde kafamda bir şeyler çaktı. Birkaç kadeh sonra –senden daha güzel ve kat kat daha seksi olan çok yakın arkadaşın- Aslı “Siz gece sikişirken ben ne yapacağım?” diye sorduğunda rakıyı içince iyice sapıttı diye içimden geçirmiştim ki, sen “Bizle takıl” dediğinde “Gerçekten, bu gece grup yapalım mı?” cevabını aldığında kafamda bazı şeyler netleşmeye başladı. Sordum açık açık, siz ikiniz bu gece benimle grup mu yapmak istiyorsunuz diye. Göz göze gelip te, aynı anda “Evet” demeniz beklediğim cevaptı.


Eve olan 15 dakikalık yolculuk boyunca taksinin arka koltuğunda ikinizle birden öpüşmemiz taksicinin aynadan gözüken yüzünde o kadar komik bir ifade oluşturmuştu ki! Güvenliklerin takdir eden(!) bakışları altında siteye girerken ne kadar şanslı olduğumu düşünüyordum...


Üzerinizdeki tedirginliği almanın en iyi yolunun bir şişe Absolut -ve olabildiğince Redbull- olduğuna karar verdik ve bir yandan sevişerek içmeye başladık. Seninle öpüşürken pantolonun üzerinden sikimi kavrayan Aslı’nın elinin gevşeyerek üzerime kaymaya başladığını hissettim. Sızmıştı, sen “Hadi artık, yatağımıza gidelim” dediğinde Aslı’yı dürttüm, sen “Bırak onu” diyerek beni yatak odasına sürükledin. Hani grup yapacaktık dediğimde çok sert bir ifade ile “Kapat artık şu konuyu” diyerek pantolonumu indirdin ve ağzına almaya başladın.


Sikimi o kadar güzel somuruyordun, çıkardığın sesler o kadar tahrik ediciydi ki Aslı’yı da grup olayını da unutturdun doğrusu. Sutyenini çıkararak ayağa kaldırdım seni, sol elimle kollarını başının üstüne gergince kaldırarak duvara dayadım ve diğer elimle bızırınla oynamaya başladım. Parmaklarımdan avucumdaki kader çizgilerinin arasına akan zevk sıvılarını kaynağından tatmanın yerinde olacağını düşünüp, seni yatağa yatırarak bacaklarının arasına kafamı soktum. Bir süre sonra “Yeter artık, sik beni” diyen inlemelerini yeteri kadar dinlediğime kanaat getirip dilimi çektiğim amına sert bir şekilde sikimi soktuğumda senden çıkan hırıltıyı anlatmak zor aslında..

 
“Bir küçük boyu yok muydu bunun?” ve sonrasında tempomuzu bulunca “Büyük sikleri seviyorum” cümlelerin havamı iyice yerine getirmişti. Yaklaşık yarım saat, birçok pozisyon sonra ve senin ikinci kez boşalman esnasında tek bacağın omzumdayken aynadan kapı aralığında bizi izleyen gölgeyi fark etmemle birlikte senin kesik kesik “Sakın…içime…” cümleni yarıda bırakarak içine patladım...

Devamı burada.

4 yorum:

 1. Grup işini, fikrini kafama sokamıyorum arkadaş!!!
  "O.o" böyle olurum :)
  Beni bir pipiyi zor benimsiyorum birden fazlasını nasıl benimseyeceğim :/
  Sonra kaldı ki, benimsediğim bir pipinin başka birinin içinde olması, hem de gözümün önünde!!! kan çıkar, horozlanırım.
  Olmaz benim iş :D

  YanıtlaSil
 2. bizim olayda da senin o dediğinden oldu zaten...

  YanıtlaSil
 3. paylaşamam ben imkanı yok. ne o sıra mı bekliycem yani

  YanıtlaSil
 4. alışırsın, öğrenirsin. zevki geciktirmek diye bir şey var...hem o sırada boş durulduğunu kim söyledi ;)

  YanıtlaSil